SHANXI SHEW-E STEEL PIPE Co, Ltd   

SHEW-E STEEL PIPE yra profesionali kompanija, skirta gaminti, parduoti ir eksportuoti išbaigtus vamzdžius , tiksliųjų plieninių vamzdžių ir legiruotojo plieno vamzdžius, laikytis ASTM A106, ASTM A335 , ASTM A 53, EN10305 standartų ir kt.

Mūsų tarptautinis verslas įsteigtas 2008 m., Anksčiau turėjome 15 metų pardavimų Kinijoje. Vystydami vidaus verslą, sukūrėme subalansuotą ir patikimą tiekimo grandinę. Mūsų klientams teikiamos profesionalias, aukštos kokybės paslaugas.

2008 m. Pradėjome tyrinėti užsienio rinkas. Remdamiesi metų verslo patirtimi, mes užtikriname produktų kokybę iš šaltinio, veiksmingą laivybos sistemą, atitinkančią klientų laiko reikalavimus, ir aktyviai bendraujame su klientais, kad išspręstume klientų problemas ir patenkintų klientų poreikius.

Per pastaruosius 9 metus mes aptarnavome klientus iš 18 šalių, kurių sudėtyje yra Argentina, Kambodža, Čekija, Indija, Indonezija, Meksika, Marokas, Pakistanas, Saudo Arabija, Ispanija, Tailandas, Ukraina, Vietnamas ir kt.

Mūsų profesionalių pardavimų komanda ir techninė pagalba gali būti teikiama iš citatos, prekių patikrinimo, transportavimo, mokėjimo, muitinės deklaracijos ir problemų sprendimo serijos, gali išspręsti visą jums iškilusią problemą.  

Mes primygtinai reikalaujame sąžiningumo, pirmojo kokybės principo, kad elgtumėtės su kiekvienu klientu ir galiausiai pasiektume naudingą padėtį.Kodėl rinktis mus


Greitas atsiliepimas

Kai gausime citatą, mūsų pardavimo komanda susisieks su jumis per trumpiausią laiką.

Vertė Pridėti paslaugas

Mūsų gamykla siūlo pridėtinės vertės paslaugas, tokias kaip "Shot Explosion", "Precision Pipe Cutting", "Cut and Roll Grooving", "Custom" vamzdžių gamyba, "Pipes Threading", "Pipe Beveling", "Coating" ir "non destructive testing".

Techninė pagalba

Mūsų inžinieriai ir metalurgai yra korozijos, korozijos įtrūkimų ir šilumos laidumo ekspertai. Jie gali padėti jums pasirinkti geriausią jūsų paraiškos medžiagą už mažiausią kainą.

 

Sveiki, E-mail mums: info@shew-esteelpipe.com