ASTM A106 B klasės besiūliai anglinio plieno vamzdžių

ASTM A106 B klasės besiūliai anglinio plieno vamzdžių
Chat Now
Informacija apie

ASTM A106 B klasės besiūliai anglinio plieno vamzdžių aukštos temperatūros paslaugą

Standartas: ASTM 106

medžiaga: įvertinimas b

Nuo: 10.2-1020mm

sienelės storis: 1.6-100mm

ilgis: 5.8m, 6m, 11.8m, 12m.or atsitiktinai ilgis

pristatymo sąlyga: kaip valcavimo, MOQ: 20 t

Pakuotė:

1.Stambūs skersmuo: Beveled baigiasi pagal ANSI B16.25 su plastiko dangteliai, juoda dažytų paviršių, palaidų pakavimo

2.nedidelės Skersmuo: Žemiau 2 "tiesios galuose, per 2" nuožulniais galais pagal ANSI B16.25 su plastikiniais dangteliais, juodas dažyto paviršiaus, šešiakampės siejama, suvynioti su austi maišai.


  SPM A106 besiūliai anglinio plieno vamzdžių apima vientisą anglies plieno vamzdis už aukštos tarnybą NPS 1/8 į NPS 48 imtinai, kurių nominalus (vidurkis) sienelių storis, kaip nurodyta ANSI B 36.10. Tai turi būti leidžiama pateikti vamzdis turi kitų privalumų, pavyzdžiui vamzdis atitinka visus kitus reikalavimus šios specifikacijos matmenis. užsisakyti pagal šią specifikaciją vamzdis turi būti tinkami lenkimo, flanšų formavimo ir panašiai formavimo operaciją ir suvirinimo. kai plienas yra, kurios bus suvirinamos. tai suponuoja, kad bus naudojami suvirinimo procedūra tinka plieno ir numatomam naudojimui ar paslaugų rūšies.

 


Shannxi Parodyk-El Steel Pipe Co, Ltd "yra viena iš pirmaujančių ASTM A106 besiūliai anglinio plieno vamzdžių tiekėjų ir taip pat garsus, pavyzdžiui gamintojas, įrengta daug profesionalių, ASTM A106 besiūliai anglinio plieno vamzdžių gamyklose, kviečiame įsigyti aukštos kokybės, ASTM A106 besiūliai anglinio plieno vamzdžių iš mūsų įmonę. Mūsų produktų taip pat gali priimti užsakymą pagaminti.

Jei intersted punktu,

Jauskitės laisvai susisiekti us.with E-paštas: info@shew-esteelpipe.com

Tyrimo