ASTM A179 besiūliai anglinio plieno šilumokaitis vaizdeliai

ASTM A179 besiūliai anglinio plieno šilumokaitis vaizdeliai
Pokalbis dabar
Informacija apie

ASTM A179 besiūliai anglinio plieno šilumokaitis vaizdeliai

Shaanxi Parodyk-El Steel Pipe Co, Ltd "   yra viena iš profesinės ASTM A179 besiūliai anglinio plieno šilumokaitis vamzdžių gamintojų ir eksportuotojų, mes galime tiekti besiūliai anglinio plieno vamzdis, CD vamzdžiai ir CD tubing.Welcome paklausimą mus Mes padarysime viską dėl kokybės ir kainos į jus paremti.

ASTM A179 apima mažiausia-sienelės storis, besiūliai šaltai tempti mažai anglies plieno vamzdžiai, vamzdiniai šilumokaičiai, kondensatorius, ir panašių šilumos perdavimo apparatus.Tubes turi būti padaryta nenutrūkstamiems procese ir turi būti šaltai tempti. Šilumos ir produkto analizė turi būti atliekamas, kur plieno medžiagos turi atitikti reikalingų prilydyto anglies, mangano, fosforo ir sieros. Plieno medžiagos, taip pat atlikti kietumo testą, plokštesnės testą, deglo testą, jungės testą ir hidrostatinį bandymą.

standartinis:   ASTM A179

Įvertinimas: ASTM A179


Gamybos procesas:

Besiūliai, šaltai tempti

Shannxi Parodyk-El Steel Pipe Co, Ltd "yra viena iš pirmaujančių ASTM A179 besiūlių katilas vamzdžių tiekėjų ir taip pat garsus, pavyzdžiui gamintojas, įrengta daug profesionalių ASTM A179 besiūlių katilas vamzdžių gamyklose, kviečiame įsigyti aukštos kokybės ASTM A179 besiūliai katilas vamzdis nuo mūsų kompanija.


 

Tyrimo