DIN 1630 besiūliai anglinio plieno vamzdžių

DIN 1630 besiūliai anglinio plieno vamzdžių
Pokalbis dabar
Informacija apie

Shaanxi Parodyk-El Steel Pipe Co, Ltd "   yra viena iš profesinės DIN 1630 besiūliai anglinio plieno vamzdis gamintojai ir eksportuotojai, mes galime tiekti įvairių medžiagų šio standarto, expecially, kad St52.4 besiūlių vamzdžių, 13CrMo44 plieno vamzdžių ir St52.4 besiūlių pipe.Welcome paklausimą mus Mes padarysime viską dėl kokybės ir kainos į jus paremti. DIN 1630 aukštos kokybės besiūliai apskrito nelegiruotojo plieno vamzdžiai. Ir šie vamzdžiai yra daugiausia naudojamas chemijos gamykla, laivų, vamzdžių darbo statybos ir bendrosios mašinų gamybos tikslais. Jos yra skirtos, kad atitiktų aukštus kokybės reikalavimus. Paprastai. nėra ribinės reikšmės Maksimalus darbo slėgis iš šių vamzdžių. leistina darbo temperatūra neturi viršyti 300 laipsnį.

Medžiagos: St37.4, st44.4, st52.4

Pakuotė:

1.Stambūs skersmuo: Beveled baigiasi pagal ANSI B16.25 su plastiko dangteliai, juoda dažytų paviršių, palaidų pakavimo

2.nedidelės Skersmuo: Žemiau 2 "tiesios galuose, per 2" nuožulniais galais pagal ANSI B16.25 su plastikiniais dangteliais, juodas dažyto paviršiaus, šešiakampės siejama, suvynioti su austi maišai.

Shannxi Parodyk-El Steel Pipe Co, Ltd "yra viena iš pirmaujančių din1630 besiūlių anglinio plieno vamzdžių tiekėjų ir taip pat garsaus tokio gamintojo, įrengta daug profesionalių din1630 besiūlių anglinio plieno vamzdžių gamyklose, kviečiame įsigyti aukštos kokybės din1630 besiūlių anglinio plieno vamzdžių iš mūsų kompanija.

Tyrimo